12-16 sierpnia 2019 | LĄDEK-ZDRÓJ

 

Z PRZYKROŚCIĄ INFORMUJEMY, ŻE WARSZTATY GOSPEL ZOSTAŁY ODWOŁANE

 

 

 

Informacja o prowadzącym:

Piotr Łopaciński – jest wokalistą poruszającym się w gatunkach takich jak: pop, soul, jazz, gospel, R&B. Swój warsztat wokalny doskonalił pod okiem wybitnych specjalistów w zakresie emisji głosu. Dr hab. Bogumiły Tarasiewicz – Ciesielskiej Profesor Uniwersytetu Zielonogóskiego, autorki popularnej książki pt. „Mówię i śpiewam świadomie”, czy Karen Gibson (Londyn), która wystąpiła wraz ze swoim zespołem The Kingdom Choir podczas ślubu księcia Harrego i Megan Merkle!

Piotr jest zwycięzcą i zdobywcą złotego medalu w kategorii Popular and Jazz Music na II Corfu International Festival & Choir Competition w Grecji w 2018 roku, występując gościnnie i na zaproszenie zespołu Sienna Gospel Choir z Warszawy. A rok wcześniej tryumfował, z tym samym zespołem, zdobywając dwa złote medale, na międzynarodowym festiwalu Grand Prix of Nations 2017 w Rydze, w kategorii, Gospel, Spiritual, Music of Faith and Spirit! Uczestniczył w nagraniach do ścieżki dźwiękowej filmu „Happy Feet 2” produkcji Warner Bros. Koncertuje w Polsce i poza granicami kraju (Wielka Brytania, Niemcy, Węgry, Grecja, Łotwa). Współpracował i współpracuje z takimi wokalistami jak: Beata Bednarz, Wayne Ellington, Karen Gibson, Junior Robinson, Elaine Simpson, pastor David Daniel. W latach 2012, 2013, 2014 i 2015 brał udział w produkcjach wokalnych na Festiwalu „Opernfestspiele” w Bad Hersfeld (Niemcy).

Prowadzi warsztaty wokalne dla zorganizowanych grup w Polsce i za granicą z zakresu emisji głosu, estetyki i stylistyki wokalnej w różnych grupach wiekowych i poziomie zaawansowania.  Piotr wydał mini album zatytułowany „Serca Rytm”, do którego sam napisał teksty oraz muzykę.

Śpiewać gospel

Uczestnicy warsztatów będą mogli posmakować stylowego wykonawstwa muzyki gospel. Poprzez repertuar, kwestie techniczne związane ze śpiewem, ruchem i energią.
Piotr, znany jest z umiejętności otwierania osób niesmiałych, a także wydobywania z nich tego co najlepsze, dając im siłę, wiarę i oparcie. Dzięki temu uczestnicy przechodzą swoje bariery, wychodząc z zajęć pełni entuzjazmu i energii.

Informacja o technice wokalnej

Muzyka gospel, jak każdy rodzaj i gatunek muzyczny, posiada swoją stylistykę. To dzięki niej, wielu wokalistów wykorzystując zawarte w niej techniki wokalne, może brzmieć ciekawie i wyjątkowo. Pośród artystów wykorzystujących takie techniki są Aretha Franklin, Whitney Houston, czy Jennifer Hudson.
Piotr, współpracując od 15 lat z wieloma znanymi artystami tego gatunku, w Europie i na świecie, wykorzystuje wiele z nich. Toteż uczestnicy będą mogli w pełni zasmakować ich różnorodność.

KOSZT WARSZTATÓW; 490 ZŁ