AZZJA I HUBERT

„Azzja i Hubert” to nazwa projektu stworzonego przez Joanne Mądry i Huberta Charków, który został doceniony przez wiele osób podczas koncertów, a także przez jury programu Must Be The Music Tylko Muzyka, w którym dotarli do półfinału. W Lądku-Zdroju są częstymi gośćmi, tym razem, korespondując z recitalem „Domina przegina”, opowiedzą o męskiej stronie życia.
Strona internetowa: www.azzja.com

JOANNA „AZZJA” MĄDRY

Artystka pochodząca z Krakowa, półfinalistka „Must Be The Music”, uczestniczka „X-Factor” oraz „The Voice of Poland”. Nie tylko śpiewa, ale także jest autorką tekstów piosenek oraz linii melodycznych dla siebie i innych polskich artystów, takich jak Natalia Szroeder, Filip Rychcik, Wioletta Marcinkiewicz, Kamil Kubas i Karol Dziedzic. Współpracowała z producentami: Adrian Owsianik, Przemek „Paseck” Paska oraz wytwórnią My Music. Jej głos można usłyszeć nie tylko w połączeniu z gitarą, udziela się również w klubowych brzmieniach. W 2015 roku wydała przebój: „Jak Słońce”, który pretendował do hitu lata 2015.

HUBERT „THE HJUB” CHARKÓW

Artysta, gitarzysta, aranżer, multiinstrumentalista, muzyk. Na scenie charakteryzuje się kreatywnością i niebywałą charyzmą. Miłośnik ambientu oraz przestrzennych brzmień gitarowych. Półfinalista programu Must Be The Music. Współpracuje z wieloma artystami takimi jak: Karolina Leszko, Azzja, Krzysztof Płonka, Kuba Zaborski, Karol Dziedzic, Filip Rychcik, Kuba Jaźwiecki. Instruktor i realizator w projekcie „Just Cover It”, w którym brali udział Marek Piekarczyk, Maria Sadowska, Kayah, Monika Urlik, Artur Chamski, Katarzyna Wilk, Mateusz Krautwurst i Paulina Przybysz. Inspiracją dla niego są m.in. John Mayer, Tommy Emmanuel, Adam Rafferty, The Edge, Pat Metheny, Seal, Stevie Wonder, Sting oraz zespół Coldplay.
Jego drugą pasją jest produkcja muzyczna. Prowadzi własne studio nagrań, gdzie tworzy materiały audio i wideo na potrzeby autorskiego kanału w serwisie YouTube.