ProHarmonia Rezydencja Wellness

Pub Jan
15 kwietnia 2016
Restauracja Pizzeria Abakus
13 marca 2016
  • ZadanieSuspendisse fermentum erat. Duis consequat tortor. Mauris ut tellus a dolor. Suspendisse nec tellus.
ProHarmonia Rezydencja Wellness jest miejscem, w którym umiemy okiełznać czas i wykorzystać go do nieśpiesznej odbudowy biologicznej; gdzie nasi Goście mogą delektować się odprężeniem zmęczonego ciała i przywróceniem równowagi psyche. Harmonię wytwornego tła dopełnia bogata oferta hotelu. Rezydencja jest wymarzonym miejscem na relaksujący weekend w butikowym hotelu Spa, romantyczny prezent z okazji rocznicy ślubu czy niebanalny pomysł na zaręczyny.
ProHarmonia Rezydencja Wellness to majestatyczna willa, górująca nad uzdrowiskiem Lądek-Zdrój. Ekskluzywny kurort, usytuowany u stóp Śnieżnika, był miejscem wypoczynku ważnych osobistości Europy. Przyjeżdżali tu sławni artyści jak J. W. Goethe, jak i władcy - Fryderyk Wilhelm III czy car Aleksander I.

Historia Zabytkowej Rezydencji sięga 1907 roku, łącząc losy znamienitych postaci – jej mieszkańców i bywalców oraz bogactwo różnorodnych kultur, a współczesność dowodzi, że to miejsce zachwyci każdego, kto je pozna. Odbudowana w 2008 roku dawna Villa Barbara dziś promienieje świetnością. Każdy jej zakątek, mebel czy dekor świadczą o przemyślanej trosce o piękno i harmonię. Gustowne wnętrza i styl, łączące dostojeństwo i najwyższej klasy komfort zapewniają Gościom luksusowy wypoczynek. Obecnie zaadaptowana na ekskluzywny i klimatyczny, butikowy hotel SPA.

Ten znakomity hotel w górach po królewsku ugości przyjaciół i partnerów w biznesie: w majestacie górskiego krajobrazu zapewnimy wymagającym Gościom eleganckie miejsca na ważne spotkania.

ProHarmonia Rezydencja Wellness zgodnie z filozofią ukrytą w swej nazwie szczególnie dba o atmosferę wypoczynku, harmonijnie połączonego z naturą. Warto odwiedzić nasz zabytkowy hotel i zaznać odrobiny butikowego luksusu.